naše nejlepší návnady:

Chci být uloven

Mám dobrou práci, ale když mi dáte oslnivou nabídku, chytím se....

Zatrub na lovce

Chci hned mluvit s někým sympatickým, kdo mi nabídne práci snů...

Chci si prohlídnout všechny návnady

Podívám se, co nabízíte a pak uvidím, jestli se chytím...

Potřebujeme lidi

Klikněte a my Vám je najdeme ...

Top návnady

Vedoucí oddělení kvality

Máte zkušenosti v oblasti zákaznické i dodavatelské kvality a umíte vést a motivovat menší kolektiv lidí? Pokud ano, máme pro Vás velmi lákavou nabídku na pozici vedoucího oddělení kvality v zahraniční společnosti.

Zlínský kraj

Inženýr kvality

Silná mezinárodní společnost hledá do svých řad proaktivního a pozitivního kolegu na pozici inženýra kvality.

Jihomoravský kraj

Obalový specialista

Orientujete se v logistice zvláště v práci s balícím materiálem? Pokud ano, máme pro Vás skvělou pracovní příležitost ve stabilní společnosti!

Moravskoslezský kraj

Vedoucí střediska Potrubí - Brno

Máte technické vzdělání, orientujete se v projekčních činnostech a máte zkušenost s vedením lidí? Pokud ano, máme pro Vás velmi zajímavou pracovní nabídku!

Brno

Vedoucí střediska Potrubí - Praha

Máte technické vzdělání, orientujete se v projekčních činnostech a máte zkušenost s vedením lidí? Pokud ano, máme pro Vás velmi zajímavou pracovní nabídku!

Praha

Vedoucí nákupu a prodeje v chemickém průmyslu

Máte zkušenosti s nákupem a prodejem v chemickém průmyslu a domluvíte se anglicky? Pokud ano, možná hledáme právě Vás a nabízíme Vám velmi zajímavou pracovní pozici!

Ústecký kraj

Seřizovač vstřikolisů

Strojírenská (výrobní) společnost hledá posilu do svého týmu. Nabízí specifickou firemní kulturu, která klade důraz na autentičnost zaměstnance, možnost profesního i osobního vyjádření a rodinné prostředí.

Kraj Vysočina

Seřizovač vstřikolisů

Máte technické vzdělání SŠ/SOU? Nevadí Vám práce na 3 směny?Známá a stabilní společnost sídlící v Bystřici nad Pernštejnem hledá seřizovače vstřikolisů!

Kraj Vysočina

Seřizovač CNC strojů

Máte praci na CNC strojích nebo v oblasti soustružení? Známá společnost sídlící v Bystřici nad Pernštejnem aktuálně hledá seřizovače CNC strojů. Možná je to pozice právě pro Vás!

Kraj Vysočina

Vedoucí oddělení údržby

Máte technické vzdělání a zkušenosti s vedením týmu lidí? Domluvíte se anglicky či německy? Pokud ano, máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku ve stabilní zahraniční společnosti!

Kraj Vysočina