naše nejlepší návnady:

Chci být uloven

Mám dobrou práci, ale když mi dáte oslnivou nabídku, chytím se....

Zatrub na lovce

Chci hned mluvit s někým sympatickým, kdo mi nabídne práci snů...

Chci si prohlídnout všechny návnady

Podívám se, co nabízíte a pak uvidím, jestli se chytím...

Potřebujeme lidi

Klikněte a my Vám je najdeme ...

Top návnady

Vedoucí oddělení kvality

Máte zkušenosti v oblasti zákaznické i dodavatelské kvality a umíte vést a motivovat menší kolektiv lidí? Pokud ano, máme pro Vás velmi lákavou nabídku na pozici vedoucího oddělení kvality v zahraniční společnosti.

Zlínský kraj

Obalový specialista

Orientujete se v logistice zvláště v práci s balícím materiálem? Pokud ano, máme pro Vás skvělou pracovní příležitost ve stabilní společnosti!

Moravskoslezský kraj

Skladník

Jste fyzicky zdatný, máte střední vzdělání a třeba i praxi jako skladník? Pokud ano, nabízíme Vám zaměstnání ve stabilní společnosti sídlící v Brně. Zastavte se u nás ve firmě na krátký pohovor!

Brno

Svářeč - PAW a TIG

Umíte svařovat metodou TIG a máte ideálně zkušenosti i se svařovacím plasmovým automatem? Pokud ano, nabízíme Vám velmi zajímavé uplatnění i benefity v mezinárodní společnosti sídlící v Modřicích u Brna. Pokud máte zájem, zašlete nám své CV!

Jihomoravský kraj

Operátor - nástrojář

Jste manuálně zručný a nevadí Vám práce na 3 směny? Mezinárodní společnost sídlící v Chocni aktuálně hledá operátora - nástrojáře, výrobní pozici s celou řadou benefitů a zajímavou mzdou. Máte zájem?

Pardubický kraj

Mechanik - údržba strojů

Jste manuálně zručný a máte zkušenosti se servisem a opravami strojů níže uvedených značek? Pokud ano, máme pro Vás perspektivní a velmi dobře ohodnocenou práci v mezinárodní společnosti sídlící v Českých Budějovicích!

Jihočeský kraj

Brusič na plocho

Máte zkušenosti v oblasti broušení na plocho a jste manuálně zruční? Hledáte-li práci v Českých Budějovicích zpozorněte. Aktuálně obsazujeme pozici brusiče na plocho s velmi zajímavým mzdovým ohodnocením. Možná zaujme právě Vás!

Jihočeský kraj

Key Account Manager

Máte vzdělání technického směru, dobré komunikační dovednosti a domluvíte se anglicky? Pokud ano, máme pro Vás nabídku práce na pozici Key Account Managera v prosperující mezinárodní společnosti se sídlem v Brně. Máte zájem?

Brno

Customer care representative

Máte vzdělání technického směru a dobrou angličtinu? Hledáte kancelářskou práci ve službách? Mezinárodní společnost sídlící v Brně aktuálně obsazuje pozici Customer care representative. Máte zájem?

Brno

Nákupčí

Máte zkušenosti z oblasti nákupu nebo obchodu, rádi vyjednáváte a domluvíte se anglicky? Pro strojírenskou firmu v okrese Ústí nad Orlicí hledáme nákupčího a nabízíme zajímavé podmínky. Možná jste to právě Vy!

Pardubický kraj