Naše návnady

C# Developer

Jseš začínající nebo zkušený vývojář a ovládáš C#? Rád bys ses podílel na finálním návrhu produktu a měl možnost flexibilní pracovní doby? Menší dynamická IT společnost se sídlem v Brně aktuálně hledá C# Developera. Možná seš to právě Ty! Ozvi se nám a dozvíš se více jak o velmi zajímavém mzdovém hodnocení, tak zaměstnaneckých benefitech.

Brno

Full-stack java developer

Jste zkušený vývojář Java a chcete mít kontrolu nad celým procesem? Záleží Vám na kvalitě týmu, pracovního prostředí a nastavení pracovních podmínek. Menší ale progresivní a úspěšná IT společnost sídlící v Brně aktuálně hledá Full-stack java developera. Možná jste to právě Vy! Ozvěte se nám!

Brno

Solution architect

Máte zkušenosti s návrhem větší SW architektury, domluvíte se anglicky a jste schopni komunikovat i ostatními členy agilního týmu? Menší, ale úspěšná IT společnost sídlící v Praze aktuálně hledá Solution architecta, kterému nabídne nadstandardní pracovní podmínky a firemní benefity. Ozvěte se nám!

Praha

Obalový specialista

Orientujete se v logistice zvláště v práci s balícím materiálem? Pokud ano, máme pro Vás skvělou pracovní příležitost ve stabilní společnosti!

Moravskoslezský kraj

Koordinátor logistiky

Máte dokončené střední vzdělání a výborné komunikační a organizační dovednosti? Stabilní mezinárodní společnost sídlící v Jihlavě aktuálně hledá Koordinátora logistiky a nabízí celou řadu benefitů. Ozvěte se nám!

Kraj Vysočina

Key Account Manager - Německo

Jste rozený obchodník a máte výbornou němčinu? Dokážete si představit práci v Německu? Úspěšná mezinárodní společnost sídlící v Jihlavě aktuálně hledá Key account managera pro Německo. Nabízí velmi zajímavou práci a dobré finanční ohodnocení i benefity. Možná jste to právě Vy, ozvěte se nám!

Evropa

Finanční controller/ka

Máte VŠ, nejlépe ekonomického směru a zkušenosti v oblasti controllingu? Známá mezinárodní společnost sídlící v okrese Ústí nad Orlicí aktuálně hledá finančního controllera/ku a nabízí velmi lukrativní pracovní podmínky. Máte vlastnosti popsané v inzerátu? Neváhejte se nám ozvat!

Pardubický kraj

Technolog - montáže

Máte praxi ze strojírenské výroby, ideálně jako technolog? Pokud ano, nabízíme Vám velmi zajímavou práci ve stabilní společnosti!

Kraj Vysočina

Operátor CNC

Máte zkušenosti s CNC obráběním a nebo jste ochotni se naučit nové věci? Známá společnost přijme CNC operátora do svých řad.

Kraj Vysočina

Tavič

Tradiční strojírenská společnost hledá do svých řad taviče. Jste člověk, který má praxi s tavením? Pokud zní Vaše odpověď ANO, tak hledáme právě Vás.

Olomoucký kraj

Zámečník s praxí

Ovládáte svařování prostřednictvím CO2? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět, máme pro Vás místo!

Olomoucký kraj

Seřizovač formovací linky

Máte min. vyučení v technickém oboru? Pojďte k nám seřizovat automatickou formovací linku.

Olomoucký kraj

Tavič

Máte praxi ve slévárenství a nebo dokonce na pozici taviče? Pokud ano, nabízíme Vám stabilní zaměstnání v naší společnosti.

Olomoucký kraj

Horizontář

Máte zkušenost s obráběním kovů? Pokud ano, máme pro Vás práci na horizontkách s možností profesního růstu.

Olomoucký kraj

Lakýrník

Máte zkušenosti jako Lakýrník? Aktuálně hledáme lakýrníka do naší společnosti!

Olomoucký kraj

Soustružník

Máte SOU v oboru obraběče kovů nebo relevantní praxi s prací na číslicově ovládaných strojích, vyvrtávačkách a obráběcích centrech. Pokud ano, velmi rádi Vás uvítáme v našem přátelském týmu.

Olomoucký kraj

Provozní elektrikář

Ať už máte v malíčku slaboproudá nebo silnoproudá zařízení, v naší společnosti Vaše zkušenosti určitě využijete.

Olomoucký kraj

Seřizovač CNC

Máte znalosti řídícího systému Heidenhain, Fanuc nebo Sinumerik? Pak hledáme právě Vás!

Olomoucký kraj

Seřizovač vstřikolisů

Máte technické vzdělání SŠ/SOU? Nevadí Vám práce na 3 směny?Známá a stabilní společnost sídlící v Bystřici nad Pernštejnem hledá seřizovače vstřikolisů!

Kraj Vysočina

Seřizovač CNC strojů

Máte praci na CNC strojích nebo v oblasti soustružení? Známá společnost sídlící v Bystřici nad Pernštejnem aktuálně hledá seřizovače CNC strojů. Možná je to pozice právě pro Vás!

Kraj Vysočina