Naše návnady

Vedoucí oddělení kvality

Máte zkušenosti v oblasti zákaznické i dodavatelské kvality a umíte vést a motivovat menší kolektiv lidí? Pokud ano, máme pro Vás velmi lákavou nabídku na pozici vedoucího oddělení kvality v zahraniční společnosti.

Zlínský kraj

Obalový specialista

Orientujete se v logistice zvláště v práci s balícím materiálem? Pokud ano, máme pro Vás skvělou pracovní příležitost ve stabilní společnosti!

Moravskoslezský kraj

Skladník

Jste fyzicky zdatný, máte střední vzdělání a třeba i praxi jako skladník? Pokud ano, nabízíme Vám zaměstnání ve stabilní společnosti sídlící v Brně. Zastavte se u nás ve firmě na krátký pohovor!

Brno

Operátor - nástrojář

Jste manuálně zručný a nevadí Vám práce na 3 směny? Mezinárodní společnost sídlící v Chocni aktuálně hledá operátora - nástrojáře, výrobní pozici s celou řadou benefitů a zajímavou mzdou. Máte zájem?

Pardubický kraj

Svářeč - PAW a TIG

Umíte svařovat metodou TIG a máte ideálně zkušenosti i se svařovacím plasmovým automatem? Pokud ano, nabízíme Vám velmi zajímavé uplatnění i benefity v mezinárodní společnosti sídlící v Modřicích u Brna. Pokud máte zájem, zašlete nám své CV!

Jihomoravský kraj

Mechanik - údržba strojů

Jste manuálně zručný a máte zkušenosti se servisem a opravami strojů níže uvedených značek? Pokud ano, máme pro Vás perspektivní a velmi dobře ohodnocenou práci v mezinárodní společnosti sídlící v Českých Budějovicích!

Jihočeský kraj

Brusič na plocho

Máte zkušenosti v oblasti broušení na plocho a jste manuálně zruční? Hledáte-li práci v Českých Budějovicích zpozorněte. Aktuálně obsazujeme pozici brusiče na plocho s velmi zajímavým mzdovým ohodnocením. Možná zaujme právě Vás!

Jihočeský kraj

Key Account Manager

Máte vzdělání technického směru, dobré komunikační dovednosti a domluvíte se anglicky? Pokud ano, máme pro Vás nabídku práce na pozici Key Account Managera v prosperující mezinárodní společnosti se sídlem v Brně. Máte zájem?

Brno

Customer care representative

Máte vzdělání technického směru a dobrou angličtinu? Hledáte kancelářskou práci ve službách? Mezinárodní společnost sídlící v Brně aktuálně obsazuje pozici Customer care representative. Máte zájem?

Brno

Nákupčí

Máte zkušenosti z oblasti nákupu nebo obchodu, rádi vyjednáváte a domluvíte se anglicky? Pro strojírenskou firmu v okrese Ústí nad Orlicí hledáme nákupčího a nabízíme zajímavé podmínky. Možná jste to právě Vy!

Pardubický kraj

Technický nákupčí

Máte vzdělání technického směru a zkušenosti z nákupu? Mezinárodní společnost sídlící v Ústí nad Orlicí aktuálně hledá technického nákupčího. Nabízí solidní mzdu i pestrou škálu firemních benefitů. Co Vy na to?

Pardubický kraj

Seřizovač vstřikovacích lisů

Jste vyučen nebo máte SŠ v technickém oboru a praxi v oblasti vstřikolisů. Pokud ano, nabízíme Vám zajímavou a samostatnou práci ve Šlapanicích u Brna jako seřizovač vstřikovacích lisů!

Jihomoravský kraj

Obsluha CNC Brno

Do brněnské výrobní společnosti hledáme operátora CNC. Můžete pracovat v třísměnném provozu nebo nepřetřžitém....

Brno

operátor CNC frézovacího stroje

Hledáme operátora na CNC frézku - zkušené, ale rádi Vás i zaučíme!

Kraj Vysočina

Projektant/ka vozu - elektrických lokomotiv

Tradiční česká firma s významným postavením na domácím trhu v oblasti výroby, modernizací a oprav kolejových vozidel, hledá do svých řad Projektanta/ku vozu elektrických lokomotiv.

Olomoucký kraj

Technická podpora prodeje

Máte ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření, obor elektro či automatizace? Jste komunikativní a ovládáte anglický jazyk? Pokud ano, nabízíme Vám zajímavou pracovní pozici v menší firmě s rodinnou atmosférou.

Brno

Technolog - montáže

Máte praxi ze strojírenské výroby, ideálně jako technolog? Pokud ano, nabízíme Vám velmi zajímavou práci ve stabilní společnosti!

Kraj Vysočina

Operátor CNC

Máte zkušenosti s CNC obráběním a nebo jste ochotni se naučit nové věci? Známá společnost přijme CNC operátora do svých řad.

Kraj Vysočina

Obsluha frézky

Znáte řídící systém Heidenhain a umíte v něm programovat? Máte zkušenosti s obsluhou konveční frézky? Významná strojírenská společnost sídlící ve Velké Bíteši pak hledá právě Vás.

Kraj Vysočina

Obsluha CNC Brno

Máte zkušenosti s CNC obráběním? Hledáme spolehlivé obraběče v lokalitě Brno.

Brno