Naše návnady

Vedoucí oddělení kvality

Máte zkušenosti v oblasti zákaznické i dodavatelské kvality a umíte vést a motivovat menší kolektiv lidí? Pokud ano, máme pro Vás velmi lákavou nabídku na pozici vedoucího oddělení kvality v zahraniční společnosti.

Zlínský kraj

Inženýr kvality

Silná mezinárodní společnost hledá do svých řad proaktivního a pozitivního kolegu na pozici inženýra kvality.

Jihomoravský kraj

Obalový specialista

Orientujete se v logistice zvláště v práci s balícím materiálem? Pokud ano, máme pro Vás skvělou pracovní příležitost ve stabilní společnosti!

Moravskoslezský kraj

Vedoucí střediska Potrubí - Brno

Máte technické vzdělání, orientujete se v projekčních činnostech a máte zkušenost s vedením lidí? Pokud ano, máme pro Vás velmi zajímavou pracovní nabídku!

Brno

Vedoucí střediska Potrubí - Praha

Máte technické vzdělání, orientujete se v projekčních činnostech a máte zkušenost s vedením lidí? Pokud ano, máme pro Vás velmi zajímavou pracovní nabídku!

Praha

Vedoucí nákupu a prodeje v chemickém průmyslu

Máte zkušenosti s nákupem a prodejem v chemickém průmyslu a domluvíte se anglicky? Pokud ano, možná hledáme právě Vás a nabízíme Vám velmi zajímavou pracovní pozici!

Ústecký kraj

Seřizovač vstřikolisů

Strojírenská (výrobní) společnost hledá posilu do svého týmu. Nabízí specifickou firemní kulturu, která klade důraz na autentičnost zaměstnance, možnost profesního i osobního vyjádření a rodinné prostředí.

Kraj Vysočina

Seřizovač vstřikolisů

Máte technické vzdělání SŠ/SOU? Nevadí Vám práce na 3 směny?Známá a stabilní společnost sídlící v Bystřici nad Pernštejnem hledá seřizovače vstřikolisů!

Kraj Vysočina

Seřizovač CNC strojů

Máte praci na CNC strojích nebo v oblasti soustružení? Známá společnost sídlící v Bystřici nad Pernštejnem aktuálně hledá seřizovače CNC strojů. Možná je to pozice právě pro Vás!

Kraj Vysočina

Vedoucí oddělení údržby

Máte technické vzdělání a zkušenosti s vedením týmu lidí? Domluvíte se anglicky či německy? Pokud ano, máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku ve stabilní zahraniční společnosti!

Kraj Vysočina

Specialista plánování/ SAP Key User

Máte hlubší znalosti ERP systému SAP a zkušenosti s plánováním? Mezinárodní firma sídlící v Bystřici nad Pernštejnem aktuálně hledá specialistu kapacitního plánování a SAP Key Usera v jedná osobě!

Kraj Vysočina

Technolog pro oblast strojního obrábění

Mluvíte německy a máte minimálně SŠ vzdělání technického směru? Pokud ano, nabízíme Vám zajímavou pozici technologa pro oblast strojního obrábění ve stabilní zahraniční společnosti.

Kraj Vysočina

Účetní - tuzemská agenda

Máte SŠ ekonomického směru a ideálně zkušenosti jako účetní? Orientujete se v podvojném účetnictví? Mezinárodní společnost z Bystřice nad Pernštejnem aktuálně hledá účetní a nabízí celou řadu benefitů.

Kraj Vysočina

operátor CNC frézovacího stroje

Hledáme operátora na CNC frézku - zkušené, ale rádi Vás i zaučíme!

Kraj Vysočina

Operátor CNC

Máte zkušenosti s CNC obráběním a nebo jste ochotni se naučit nové věci? Známá společnost přijme CNC operátora do svých řad.

Kraj Vysočina

Horizontář

Tradiční strojírenská společnost hledá do svých řad horizontáře. Jste člověk, který má zkušenosti na horizontkách? Pokud zní Vaše odpověď ANO, tak hledáme právě Vás.

Olomoucký kraj

Tavič

Tradiční strojírenská společnost hledá do svých řad taviče. Jste člověk, který má praxi s tavením? Pokud zní Vaše odpověď ANO, tak hledáme právě Vás.

Olomoucký kraj

Zámečník s praxí

Ovládáte svařování prostřednictvím CO2? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět, máme pro Vás místo!

Olomoucký kraj

Seřizovač formovací linky

Máte min. vyučení v technickém oboru? Pojďte k nám seřizovat automatickou formovací linku.

Olomoucký kraj

Tavič

Máte praxi ve slévárenství a nebo dokonce na pozici taviče? Pokud ano, nabízíme Vám stabilní zaměstnání v naší společnosti.

Olomoucký kraj