Naše návnady

Inženýr kvality

Silná mezinárodní společnost hledá do svých řad proaktivního a pozitivního kolegu na pozici inženýra kvality.

Jihomoravský kraj

Vedoucí oddělení kvality

Máte zkušenosti v oblasti zákaznické i dodavatelské kvality a umíte vést a motivovat menší kolektiv lidí? Pokud ano, máme pro Vás velmi lákavou nabídku na pozici vedoucího oddělení kvality v zahraniční společnosti.

Zlínský kraj

CNC frézař Heidenhain

Firma zabývající se výrobou dílů pro automobilový průmysl aktuálně hledá člověka se zkušeností s CNC frézováním. Kromě jiného nabízí i náborový bonus ve výši 30.000,- Kč.

Pardubický kraj

CNC frézař - programování Heidenhain

Máte frézování v krvi a nezaleknete se ani programování v řídícím systému Heidenhain? Pokud ano, nabízíme Vám zajímavou práci v mezinárodní firmě.

Jihomoravský kraj

Technik finálních operací

Máte vzdělání v technickém směru nebo zkušenosti se seřizováním výrobních linek? Pokud ano zbystřete, máme pro Vás pracovní nabídku!

Brno

Finanční účetní

Jste účetní, pro kterou nejsou faktury a pokladna problém? Známá společnost sídlící v Brně - Slatině a podnikající v automobilovém průmyslu hledá novou účetní. Možná jste to právě Vy!

Brno

Strojní údržbář

Máte zkušenosti s údržbou a opravami obráběcích strojů či výrobních zařízení? Silná mezinárodní strojírenská společnost aktuálně hledá strojího údržbáře. Možná jste to právě Vy!

Jihomoravský kraj

Obsluha rovnacího lisu

Jste manuálně zručný, máte zkušenosti ve strojírenství a umíte pracovat s výkresovou dokumentací? Pokud ano, nabízíme Vámi pracovní příležitost ve známé mezinárodní firmě.

Jihomoravský kraj

Strojírenský dělník

Jste manuálně zručný, samostatný a pečlivý? Pokud ano nabízíme Vám pracovní pozici ve známé mezinárodní společnosti.

Zlínský kraj

Seřizovač/Programátor CNC

Máte znalosti samostatného programování v řídícím systému Siemens či Fanuc? Umíte ovládat CNC stroje? Pak Vám nabízíme skvělou pracovní příležitost v mezinárodní firmě.

Jihomoravský kraj

Zámečník

Máte praxi v oboru nebo jste vyučen jako zámečník? Umíte pracovat s výkresovou dokumentací? Pokud ano, nabízíme Vám stabilní práci v prestižní mezinárodní firmě.

Jihomoravský kraj

Brusič na kulato

Máte zkušenosti s broušením výrobků na konvenční a CNC brusce? Pokud ano, nabízíme Vám pracovní pozici brusiče na kulato.

Jihomoravský kraj

Obsluha stroje na vrtání a broušení

Jste zkušený brusič či zámečník a máte praxi ve strojírenské výrobě? Pokud ano, nabízíme Vám pracovní pozici obsluhy stroje na vrtání a broušení v mezinárodní společnosti.

Jihomoravský kraj

Polír - brusič, leštič kovů

Jste manuálně zručný a máte praxi ve strojírenské výrobě či jako brusič? Pokud ano, nabízíme Vám pracovní pozici políra ve strojírenské výrobě.

Jihomoravský kraj

Svářeč TIG

Vlastníte svářečské oprávění pro metodu TIG a máte praxi ve svařování? Pokud ano, nabízíme Vám dobře ohodnocenou pracovní pozici svářeče v české rodinné firmě s neformální atmosférou.

Brno

CNC operátor a seřizovač

Umíte seřídit, naprogramovat a pracovat s CNC soustruhem s řídícím systémem Sinumerik? Pokud ano, máme pro Vás skvělou pracovní příležitost v Brně.

Brno

Strategický nákupčí

Ovládáte jeden ze světových jazyků a máte praxi ve strategickém nákupu. Pokud ano, nabízíme Vám zajímavou pracovní pozici strategického nákupčího ve strojírenské firmě ve Vyškově.

Jihomoravský kraj

Frézař

Máte zkušenosti s frézováním v kusové výrobě? Pak hledáme právě Vás!

Jihočeský kraj

Údržba strojů

Máte technické myšlení a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Údržba strojů Vám není cizí? Pak Vám nabídzíme pracovní pozici údržbáře strojů ve známé mezinárodní společnosti.

Jihočeský kraj

Brusič

Máte zkušenosti s broušením výrobků na plocho i na kulato? Pokud ano, máme pro Vás pracovní nabídku na pozici brusiče v mezinárodní společnosti.

Jihočeský kraj