Naše návnady

Elektronik

Kraj Vysočina | 15.04.2024 [101290]
Mezinárodní výrobní společnost (okr. Jihlava) hledá elektronika. Solidní mzda a náborový příspěvek 50.000,- Kč. Ozvěte se nám!

Bližší popis pozice

  • údržba a opravy el. zařízení včetně elektroniky a SW
  • údržba a opravy měřících zařízení, řídících a vizualizačních systémů včetně práce se SW vybavením
  • programování výrobních linek
  • provádění preventivních kontrol zařízení
  • podílení se na případných odstávkách a opravách linky
  • udržování pořádku na pracovišti
  • dodržování bezpečnostních a ostatních vnitřních předpisů provozu firmy
  • Požadavky

  • SŠ v oboru elektro
  • platně osvědčení vyhl. 50/1978 Sb., §6 (min.)
  • praxe v oboru min. 3 roky
  • znalost řídících systémů (Simatic výhodou)
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • Pracovní podmínky

  • měsíční bonu až 30%
  • náborový příspěvek v hodnotě 50 000Kč
  • penzijní připojištění
  • závodní stravování od 17Kč
  • vzdělávání ve společnosti
  • finanční příspěvek za životní a pracovní jubilea
  • možnost ubytování
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz