Naše návnady

Operátor výroby

Jihomoravský kraj | 12.12.2022 [101352]
Významná mezinárodní společnost sídlící v Modřicích u Brna hledá do svých řad operátory výroby. Nemáte zkušenosti? Nevadí, vše Vás rádi naučí.

Bližší popis pozice

  • Práce s plastovými díly
  • Kontrola výrobků
  • Finální práce na hotovém výrobku
  • 12 h směny
  • Požadavky

  • Spolehlivost
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém režimu (samozřejmostí jsou příplatky za noční a víkendové směny)
  • Manuální zručnost, fyzickou zdatnost
  • Zkušenosti na pozici operátora výroby výhodou, ale rádi vás vše naučíme
  • Pracovní podmínky

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Motivující nástupní mzda
  • Extra příplatky za noční směnu a za víkend
  • Mzda po zaučení až 30 000 Kč (+ příplatky za noční směny a za víkend)
  • 13. mzda
  • Možnost práce přesčas ? za každou přesčasovou směnu 1 000 Kč nad rámec zákoníku práce
  • Benefitní systém Cafeteria, dny volna navíc
  • Stravenkový paušál a dotované stravování na pracovišti
  • Čisté pracovní prostředí
  • Firemní večírky a pravidelné akce pro zaměstnance
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Vlaďka Dobiášová

    HR hunter
    +420 734 235 744
    dobiasova@spinware.cz