Naše návnady

Design Engineer

Jihomoravský kraj | 30.01.2023 [101354]
Vyznáte se výborně v technické dokumentaci a znáte technické normy? Rozumíte výrobním procesům a orientujete se ve vlastnostech materiálů? Pokud ano, máme pro Vás velmi zajímavou pozici Design Engineera!

Bližší popis pozice

  • Podporovat naše zákazníky a účastnit se společného vývoje systémů a modulů
  • Navrhnout a implementovat změny do produktové dokumentace na základě technických norem a požadavků zákazníků
  • Naučit se a přijmout způsob práce a jednotlivých procesů od kolegů z Eindhovenu
  • Tvorba 2D a 3D technické dokumentace a dalších technických specifikací produktů
  • Tvorba kusovníku
  • Vybudovat komunikační kanály mezi inženýrskými týmy na straně zákazníka a technickými týmy v naší společnosti
  • Požadavky

  • Výborná znalost technické dokumentace a znalost technických norem
  • Pochopení výrobních procesů a orientace ve vlastnostech materiálů
  • Kreslení technické dokumentace ve 2D/3D
  • Technická angličtina mluvená a psaná na úrovni B2 a lepší
  • Dobrá znalost MS Office
  • Disciplína, přesnost a zaměření na detaily
  • Ochota cestovat po ČR i zahraničí (občas)
  • Řidičský průkaz B
  • Minimálně 2 roky praxe v projekční nebo vývojové práci z technických odvětví průmyslu (výhodou)
  • znalost softwaru (Autodesk Inventor, Nx, Solid Edge, apod. - výhodou)
  • Pracovní podmínky

  • Odpovídající platové podmínky na základě vašich zkušeností a výsledků
  • Pružná pracovní doba
  • Home-office / Možnost pracovat na dálku
  • Čtvrtletní výkonnostní prémie a mimořádné prémie
  • Stravenky v hodnotě 150 Kč na pracovní den
  • Příspěvek na důchodové pojištění
  • Multisport karta
  • Mobil pro soukromé použití
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu
  • Skvělý tým a firemní kultura
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Vlaďka Dobiášová

    HR hunter
    +420 734 235 744
    dobiasova@spinware.cz