Naše návnady

Konstruktér/ka elektro - senior

Olomoucký kraj | 16.02.2024 [101384]
Máte VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika? Jste odborně způsobilý podle vyhlášky č. 50/1978 sb., min. §5? Máte praxi v oblasti kolejových vozidel? Pokud ano, nabízíme Vám zajímavou pracovní pozici konstruktéra elektro.

Bližší popis pozice

  • práce s projekční a výrobní výkresovou dokumentací elektro výzbroje vozidla
  • koordinace týmu pracovníků elektrokonstrukce
  • podílení se na tvorbě technické dokumentace (návody, katalogy atd.)
  • zapracování změn v projekční a výkresové dokumentaci
  • technická účast při zkoušení drážních vozidel
  • řešení vzniklých problémů daného konstrukčního uzlu elektrovýzbroje vozidla
  • spolupráce s dalšími útvary ve společnosti
  • Požadavky

  • vysokoškolské vzdělání elektro nebo konstrukce kolejových vozidel
  • min. 2 roky zkušeností v oboru elektro
  • orientace v elektro technické dokumentaci
  • obecný přehled v oboru kolejových vozidel a jejich výzbroji
  • znalost práce s CAD systémem pro elektro
  • MS Office (Word, Excel) , AutoCad
  • zkouška vyhl. 50/78Sb, § 8 a § 10
  • ochota učit se nové normy a předpisy
  • znalost AJ nebo NJ
  • ŘP sk. B,
  • Pracovní podmínky

  • možnost podílet se na velkých projektech
  • vidět výsledky své práce od začátku procesu až do předání finálního výrobku zákazníkovi
  • přátelské pracovní prostření a různorodá práce
  • podporující a férový přístup
  • možnost rozvíjet se a vzdělávat se (jazykové kurzy, odborné kurzy i soft skills)
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost kariérního i finančního růstu
  • široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 1500 Kč za efektivní využívání pracovní doby, 900 Kč měsíčně na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity)
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz