Naše návnady

Mistr/ová elektro

Olomoucký kraj | 14.03.2024 [101386]
Máte alespoň ÚSO s maturitou v oboru elektro? Umíte vést lidi a umíte číst výkresovou dokumentaci? Pak hledáme právě Vás!

Bližší popis pozice

  • organizuje a řídí práce mistrovského úseku o velikosti cca 25 zaměstnanců změřeného na opravy elektroniky a zkoušení drážních vozidel
  • odpovídá za plynulý chod výroby a dodržování stanovených výrobních termínů
  • motivuje své podřízené a zajišťuje jejich rozvoj
  • zajišťuje bezpečnost na pracovištích a dodržování podnikových a zákonných norem
  • Požadavky

  • vzdělání ÚSO s maturitou v oboru elektro
  • platná vyhl. 50/78 Sb., § 8 podmínkou
  • znalost drážních vozidel a drážního provozu výhodou
  • praxe min. 3 roky na obdobné pozici
  • uživatelské ovládání PC (Word, Excel, Internet, Outlook)
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • schopnost vést lidi
  • stresová odolnost
  • Pracovní podmínky

  • zázemí stabilní a prosperující firmy
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek ve výši 900,- Kč měsíčně na penzijní připojištění, bonus ve výši 1.500,- Kč měsíčně za efektivní využití pracovní doby, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, dotované stravování v prostorách společnosti)
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz