Naše návnady

Seřizovač vstřikolisů

Kraj Vysočina | 15.04.2024 [101460]
Máte technické vzdělání SŠ/SOU? Nevadí Vám práce na 3 směny?Známá a stabilní společnost sídlící v Bystřici nad Pernštejnem hledá seřizovače vstřikolisů!

Bližší popis pozice

  • seřizování vstřikolisů
  • výměna vstřikovacích forem
  • kontrola vyrobených dílů a nastavení stroje
  • pravidelná údržba strojů
  • odpovědnost za vykonanou práci
  • Požadavky

  • máte technické vzdělání SŠ/SOU
  • jste ochotný pracovat v třísměnném provozu
  • výhodou pro Vás je praxe v oblasti zpracování plastů
  • Pracovní podmínky

  • podpora vzdělávání a odborného rozvoje formou placených jazykových kurzů, stipendijní programy pro studenty SOŠ
  • 13. mzda dle výsledků hospodaření firmy, měsíční bonus za splnění docházky, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • 5 týdnů placené dovolené, další placené volno nad rámec Zákoníku práce při narození dítěte a na vlastní svatbu
  • kulturní, společenské a sportovní akce pro zaměstnance
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz