Naše návnady

Vedoucí oddělení údržby

Kraj Vysočina | 15.04.2024 [101463]
Máte technické vzdělání a zkušenosti s vedením týmu lidí? Domluvíte se anglicky či německy? Pokud ano, máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku ve stabilní zahraniční společnosti!

Bližší popis pozice

  • Organizace a plánování oprav strojů a zařízení, provádění revizí, operativní řešení závad, facility management
  • Plánování a řízení preventivní údržby strojů a zařízení dle principů filozofie TPM a Lean
  • Optimalizace skladových zásob náhradních dílů pro zajištění potřebných kapacit výrobních zdrojů
  • Zavádění nových strojů a zařízení do sériové výroby, účast na přejímkách strojů a zařízení, odpovědnost za zpracování a správu interní dokumentace údržby
  • Zodpovědnost za dodržování standardů BOZP, 5S ve svěřené oblasti
  • Vyhledávání rizik a zavádění nápravných opatření ve svěřené oblasti
  • Spolupráce s ostatními odděleními napříč společností
  • Vedení skupiny zaměstnanců údržby (řídící, organizační a personální činnosti)
  • Požadavky

  • VŠ/SŠ strojírenského zaměření
  • Min. 2 roky praxe vedení oddělení ve výrobě
  • Schopnost motivovat tým a organizační schopnosti
  • Analytické schopnosti
  • Technický přehled, zapálení pro oblast techniky
  • Odolnost vůči stresu
  • AJ či NJ na komunikativní úrovni, schopnost řešit technické záležitosti v cizím jazyce
  • Výborná znalost práce na PC (MS Office)
  • Pracovní podmínky

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda dle výsledků hospodaření firmy
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penizijní a životní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Kulturní a společenské akce pro zaměstnance
  • A další
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz