Naše návnady

Vedoucí nákupu

Kraj Vysočina | 15.04.2024 [101464]
Máte VŠ vzdělání ekonomického či technického směru, máte praxi ve vedení týmu lidí a vyznáte se v obchodním právu? Pokud ano, zpozorněte. Možná hledáme právě Vás!

Bližší popis pozice

  • vytváření potřebné metodiky v nákupní oblasti
  • zlepšování procesů
  • agenda smluv
  • komunikace se spolupracovníky a dodavateli z německé centrály
  • Požadavky

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického/technického směru
  • zkušenosti s vedením lidí a praxe na podobné pozici
  • zkušenosti s obchodním právem
  • praxe v tvorbě kupních smluv, smluv o dílo včetně strojních a stavebních investic
  • znalost ERP systému, ideálně SAPu
  • dobré komunikační dovednosti, jednání s dodavateli
  • zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
  • týmový hráč
  • Pracovní podmínky

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda dle výsledků hospodaření firmy
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penizijní a životní pojištění
  • jazykové kurzy
  • kulturní a společenské akce pro zaměstnance
  • a další
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Hanka Paulíková

    HR hunter
    +420 777 751 102
    paulikova@spinware.cz