Naše návnady

Projektant potrubí - Praha

Praha | 14.03.2024 [101492]
Máte SŠ/VŠ technického směru a máte znalost 3D programů pro projektování potrubí? Pokud ano, nabízíme Vám zajímavou pracovní pozici v české společnosti s výkonem práce v Brně či Praze.

Bližší popis pozice

  • Řešení projektových částí v oblastech projekce potrubí a jeho ukládání
  • Samostatná projekční práce
  • Zpracování projekční dokumentace
  • Zajištění podkladů pro navazující profese
  • Komunikace a kooperace s ostatními profesemi v rámci projekčního týmu
  • Kontrola a komentování projekční dokumentace
  • Koordinační činnosti v rámci projektu
  • Projekční dozor vlastní navržené technologie při montáži.
  • Požadavky

  • VŠ/SŠ technického směru
  • Praxe v oboru podmínkou
  • Uživatelská znalost programu AutoCAD
  • Znalost 3D programů pro projektování potrubních systémů (nejlépe Aveva PDMS/E3D)
  • Znalost technické dokumentace
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost jiného cizího jazyka výhodou
  • Komunikativnost, technické myšlení, zodpovědnost a spolehlivost.
  • ŘP sk. B
  • Pracovní podmínky

  • Zajímavé a perspektivní pracovní uplatnění i na zahraničních projektech
  • 25 dní dovolené
  • Multisportkarta
  • Stravenky, stravování ve firmě
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Program levného volání pro celou rodinu
  • A další
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz