Naše návnady

Projektant MaR - Praha

Praha | 15.04.2024 [101494]
Máte vzdělání se zaměřením na měření a regulaci a praxi v projektování? Pokud ano nabízíme Vám zajímavou pracovní pozici ve stabilní společnosti s celou řadou benefitů!

Bližší popis pozice

  • Přidělování práce a koordinace projekčních prací MaR
  • Příprava podkladů pro jiné profese
  • Revize a komentování projekční dokumentace
  • Účast na interních jednáních a na jednáních se zákazníky
  • Požadavky

  • VŠ/SŠ se zaměřením na měření a regulaci
  • Praxe v projektování v oboru MaR
  • Vyhláška 50/78 Sb.
  • Znalost Auto CAD a MS Office
  • AJ komunikativně, další jazyk výhodou
  • Pracovní podmínky

  • Zajímavé a perspektivní pracovní uplatnění i na zahraničních projektech
  • 25 dní dovolené
  • Multisportkarta
  • stravenky 90 CZK, stravování ve firmě
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné volání pro celou rodinu
  • a další
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz