Naše návnady

Projektant strojní - Brno

Brno | 15.04.2024 [101495]
Máte VŠ/SŠ vzdělání technického směru, praxi v projekční činnosti a uživatelskou znalost programu AutoCAD? Pokud ano, nabízíme Vám zajímavou pracovní příležitost jako projektanta strojů v české stabilní společnosti s pobočkami v Praze a Brně.

Bližší popis pozice

  • Specifikace technických parametrů zařízení na základě požadavků zákazníka
  • Zpracování projekční dokumentace
  • Podílení se na nabídkových i realizačních projektech
  • Jednání s dodavateli a zákazníky
  • Revize dodavatelské dokumentace
  • Technický dohled při realizaci projektu
  • Komunikace a kooperace s ostatními profesemi v rámci projekčního týmu
  • Požadavky

  • VŠ/SŠ technického směru
  • Praxe v oboru
  • Zkušenosti s technologickými EPC projekty
  • Schopnost číst a pracovat s technickou dokumentací
  • Znalost MS Office
  • Uživatelská znalost programu Auto CAD
  • Zkušenosti s projekčním nebo konstrukčním 3D softwarem výhodou
  • Komunikativnost, technické myšlení, zodpovědnost a spolehlivost
  • Řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat
  • AJ komunikativně
  • Pracovní podmínky

  • Zajímavé a perspektivní pracovní uplatnění i na zahraničních projektech
  • 25 dní dovolené
  • Multisportkarta
  • stravenky 90 CZK, stravování ve firmě
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné volání pro celou rodinu
  • a další
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz