Naše návnady

Technolog pro oblast strojního obrábění

Kraj Vysočina | 14.03.2024 [101499]
Mluvíte německy a máte minimálně SŠ vzdělání technického směru? Pokud ano, nabízíme Vám zajímavou pozici technologa pro oblast strojního obrábění ve stabilní zahraniční společnosti.

Bližší popis pozice

  • spolupráce při zavádění nových procesů, technologií a výrobků
  • spolupráce při návrhu a ověřování technických změn u stávající výroby,
  • technologií, procesů a jejich samotná tvorba
  • zajišťování technologických zkoušek ve výrobě
  • spolupráce při přejímkách nových strojů a technologií
  • samostatné řešení úkolů a problémů v dané oblasti
  • obrábění hledání optimalizací výrobního procesu a zvyšování produktivity výroby
  • komunikace s mateřskou firmou
  • Požadavky

  • máte alespoň SŠ vzdělání technického směru a praxi ze strojírenské výroby
  • praxe na podobné pozici (technolog) je výhodou
  • znalost německého jazyka je podmínkou
  • jste komunikativní, přímý, schopný samostatné i týmové práce
  • jste člověk vstřícný ke změnám a k názorům kolegů a nadřízených
  • Pracovní podmínky

  • jazykové kurzy
  • 13. mzda dle výsledků hospodaření firmy
  • měsíční bonus za splnění docházky
  • 5 týdnů placené dovolené a další placené volno
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • kulturní, společenské a sportovní akce pro zaměstnance
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz