Naše návnady

Vedoucí nákupu a prodeje v chemickém průmyslu

Ústecký kraj | 12.01.2024 [101503]
Máte zkušenosti s nákupem a prodejem v chemickém průmyslu a domluvíte se anglicky? Pokud ano, možná hledáme právě Vás a nabízíme Vám velmi zajímavou pracovní pozici!

Bližší popis pozice

  • Zajištění nákupu surovin a prodej produktů, včetně faktické realizace
  • Vedení obchodní agendy
  • Komunikace se zákazníky na denní bázi z velké části v anglickém jazyce
  • Tvorba plánu nákupu a prodeje surovin
  • Spolupráce s výrobou a laboratoří v rámci závodu
  • Kooperace a koordinace v rámci obchodního oddělení
  • Sledování tržních trendů, legislativních změn, hledání nových příležitostí a rezerv
  • Řešení reklamací
  • Evidence hmotnostních bilancí surovin a produktů
  • Rozvoj obchodu
  • Požadavky

  • Zkušenosti s nákupem /prodejem v chemickém průmyslu
  • Vzdělání v oboru chemickém, ekonomickém nebo technickém výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti, pečlivost, schopnost pracovat v kolektivu, flexibilita
  • Ochota učit se nové věci
  • Výborná znalost práce s PC (MS Office)
  • Nutná znalost angličtiny slovem i písmem, znalost dalšího jazyka výhodou
  • ŘP sk. B, aktivní řidič
  • Pracovní podmínky

  • Zajímavé zaměstnání, účast na zahraničních projektech
  • 25 dní dovolené
  • Multisportkarta
  • Stravenky 120 CZK
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodnění mobilní tarify pro celou rodinu
  • Možnost kariérního růstu
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Pracovní notebook a telefon
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Hanka Paulíková

    HR hunter
    +420 777 751 102
    paulikova@spinware.cz