Naše návnady

Technik údržby

Pardubický kraj | 03.04.2023 [101512]
Máte maturitu z technického oboru? Bavila by Vás správa budov a zařízení? Pokud máte dokonce zkušenosti s údržbou a chcete pracovat v Chocni, neváhejte se na nám ozvat, máme pro Vás skvělou pracovní příležitost!

Bližší popis pozice

  • zajišťování a organizování oprav budov
  • plánování pravidelných revizí a servisu
  • správa technické dokumentace budov
  • doplňování náhradních dílů
  • pravidelný reporting vedení společnosti
  • zjišťování bezpečnostních rizik
  • správa dokumentace od státních úřadů
  • u vyhrazených technických zařízení vedení dokumentace podle platných zákonů a norem
  • vylepšování spolehlivosti budov v souladu se smlouvou o dílo
  • zabezpečení provozuschopnosti, bezpečnosti budov a podpůrných zařízení dle požadované legislativy, návodů od výrobce, standardů a příslušných norem,
  • autonomní, preventivní a prediktivní údržba
  • Požadavky

  • SŠ technického směru s maturitou
  • praxe min.1 rok v obdobném oboru
  • orientace v technické dokumentaci
  • zkušenosti z údržby budov výhodou
  • Pracovní podmínky

  • nástup možný ihned
  • příspěvek na stravování, penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • odměny za odpracované roky a životní jubilea
  • peněžitý bonus při narození dítěte a svatbě zaměstnance
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz