Naše návnady

Vzduchař/Vodař

Olomoucký kraj | 03.05.2023 [101519]
Jste instalatér? Pokud ano a hledáte práci v Šumperk, dejte nám o sobě vědět. Aktuálně hledáme člověka na pozici Vzduchař/Vodař!

Bližší popis pozice

- opravy, úpravy a montáže vysokotlakých rozvodů vzduchu a vody - použití různých spojovacích technologií - práce dle výkresové dokumentace

Požadavky

- vyučení v oboru instalatér nebo platné osvědčení z profesní kvalifikace dle NSK (Národní soustava kvalifikací) - znalosti armatury (vzduchařské i vodařské) a schopnost jejich oprav - praxe v oboru nebo příbuzném oboru výhodou - manuální zručnost, odpovědný přístup k práci - schopnost pracovat samostatně dle výkresové dokumentace

Pracovní podmínky

- příplatky za pracovní docházku - příspěvek na penzijní připojištění - 5 týdnů dovolené - automatické navyšování mezd + zákonné příplatky - nástup přímo do kmene společnosti, ne přes agenturu - dotované stravování - kulturní a sportovní akce pro zaměstnance a rodinu - zaměstnanecké půjčky - finanční příspěvky na životní a pracovní jubilea - nástup ihned nebo dle dohody

Kontakt

Lucka Hrubošová

manažer
+420 737 042 101
hrubosova@spinhr.cz