Naše návnady

Přípravář

Pardubický kraj | 15.04.2024 [101521]
Jste manuálně zručný a odpovědný? Nevadí Vám práce v třísměnném provozu. Mezinárodní společnost sídlící v Chocni aktuálně hledá přípraváře. Možná jste to právě Vy!

Bližší popis pozice

  • dodržování technologie výroby a nastavení parametrů výrobního procesu na jednotlivých výrobních zařízeních, dle platné výrobní dokumentace
  • tisk etiket na palety a dokončení odhlášení palety s hotovými kusy
  • zakrývání a páskování palet a příprava pro odvoz do logistiky
  • organizování práce na pracovišti s cílem plnění produktivity týmu
  • vyplňování etiket pro konečné práce
  • doplňování spotřebního materiálu
  • Požadavky

  • manuální zručnost, flexibilita
  • zodpovědnost, samostatnost
  • znalost práce na PC, MS Office
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • zkušenost s RVEV výhodou
  • Pracovní podmínky

  • práce v moderním a čistém prostředí
  • možnost kariérního a odborného růstu
  • bezplatná autobusová doprava firemním autobusem
  • zvláštní příplatky
  • příspěvek na stravování, telefon, penzijní připojištění a sportovní aktivity
  • roční bonus za splnění pracovního fondu
  • odměny při pracovních a životních jubileích
  • možnost zaučení
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz