Naše návnady

Elektro projektant/ka

Kraj Vysočina | 12.01.2024 [101524]
Chcete inspirující práci v oblasti elektrotechniky se spoustou benefitů a s možností občas cestovat po světě? Máte SŠ/VŠ vzdělání v oblasti automatizace či elektrotechniky, domluvíte se anglicky a orientujete se výkresové dokumetaci? Mezinárodní společnost sídlící v Jihlavě hledá možná právě Vás!

Bližší popis pozice

  • Plánování a management elektro výroby
  • Správa zakázek firmy na elektro oddělení
  • Příprava podkladů pro nákup a instalaci komponentů na vyráběném zařízení
  • Koordinace práce s ostatními relevantními účastníky v rámci společnosti
  • Řízení a plánování lidských zdrojů v oddělení elektro
  • Práce s technickou dokumentací
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Řízení přípravy a tvorby dokumentace elektro projektů
  • občasné cesty do zahraničí po celém světě
  • Požadavky

  • Minimálně SŠ v oblasti automatizace/elektrotechniky, VŠ výhodou
  • Odborná způsobilost podle vyhl. 50 § 6 (§ 10 výhodou)
  • Orientace v elektrotechnické dokumentaci
  • Znalost komunikativní znalost AJ, minimálně pro čtení technické dokumentace
  • Ostatní jazyky výhodou
  • Základní znalost Autocad, Microsoft Office
  • ŘP sk. B
  • Znalost řídících systému Siemens výhodou
  • Zkušenosti s programováním výhodou
  • Znalost kreslení v Eplan P8
  • Schopnost týmové práce, flexibilita, důslednost, zodpovědnost
  • Všeobecný přehled v automatizaci
  • Pracovní podmínky

  • Měsíční prémie navíc až do výše 1/3 platu
  • Náborový příspěvek
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměna za doporučení nového kolegy
  • Dotované stravování v závodní jídelně
  • Možnost kariérního růstu
  • Jazykové a další vzdělávání
  • Finanční odměna za pracovní a životní jubilea
  • Kvalitní ubytování za dotovanou cenu
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz