Naše návnady

Technický nákupčí

Pardubický kraj | 01.07.2023 [101527]
Máte vzdělání technického směru a zkušenosti z nákupu? Mezinárodní společnost sídlící v Ústí nad Orlicí aktuálně hledá technického nákupčího. Nabízí solidní mzdu i pestrou škálu firemních benefitů. Co Vy na to?

Bližší popis pozice

  • spolupráce na vývojových projektech s příslušnými odděleními
  • správa projektů a povědomí o jejich průběhu
  • koordinace a včasné předávání informací dotčeným oddělením
  • vyhodnocování nákladů na vlastnictví
  • koordinace poptávkových řízení s oddělením nákupu
  • kooperace při uzavírání vývojových smluv s dodavateli
  • časté cestování, jedna pětina pracovní doby
  • Požadavky

  • VOŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru (strojní, elektro, ekonomické)
  • zkušenosti z nákupu podmínkou
  • AJ na úrovni B2. Pro práci je nutná jak mluvená tak psaná forma
  • velmi dobré komunikační, organizační a vyjednávací dovednosti
  • týmový hráč
  • analytické a strategické uvažování
  • Pracovní podmínky

  • pružná pracovní doba
  • roční bonus
  • dovolená nad rámec zákoníku práce
  • příspěvky na telefonní tarify, stravování a penzijní připojištění
  • další výhody dle platné kolektivní smlouvy
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz