Naše návnady

Operátor - nástrojář

Pardubický kraj | 14.03.2024 [101532]
Jste manuálně zručný a nevadí Vám práce na 3 směny? Mezinárodní společnost sídlící v Chocni aktuálně hledá operátora - nástrojáře, výrobní pozici s celou řadou benefitů a zajímavou mzdou. Máte zájem?

Bližší popis pozice

  • nastavení strojů dle výrobní dokumentace, dodržování technologie výroby
  • odhalování bezpečnostních rizik týkajících se zdraví, života či životního prostředí
  • doplňování STKK
  • odpovědnost za kvalitu a množství vyráběných dílů a jejich důsledná evidence
  • správa pracovních výkazů
  • Požadavky

  • manuální zručnost, flexibilita
  • znalost práce na PC, MS Office
  • ochota pracovat na 3 směny
  • Pracovní podmínky

  • příplatky za směnnost a další zvláštní příplatky
  • příspěvek na stravování, telefon, penzijko a sportovní aktivity
  • roční bonus
  • možnost zaučení
  • a další benefity
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz