Naše návnady

Skladník

Brno | 15.04.2024 [101534]
Jste fyzicky zdatný, máte střední vzdělání a třeba i praxi jako skladník? Pokud ano, nabízíme Vám zaměstnání ve stabilní společnosti sídlící v Brně. Zastavte se u nás ve firmě na krátký pohovor!

Bližší popis pozice

  • Zajišťování nakládky a vykládky komponentů lešení a bednění
  • Zajišťování skladování komponentů pomocí VZV
  • Občasná práce mimo sklad (pomoc s nakládáním lešení na stavbě)
  • Požadavky

  • Vzdělání - střední odborné (vyučení), SŠ
  • Praxe řidiče/skladníka výhodou
  • Oprávnění řidiče VZV výhodou
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Zodpovědnost, časovou flexibilitu, spolehlivost
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou
  • Fyzická zdatnost
  • Pracovní podmínky

  • Práci na plný úvazek vhodnou i pro absolventy
  • Zázemí prosperující rodinné firmy
  • Zajímavou a kreativní práci
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Přátelský kolektiv
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Hanka Paulíková

    HR hunter
    +420 777 751 102
    paulikova@spinware.cz