Naše návnady

Provozní elektrikář

Pardubický kraj | 15.04.2024 [101540]
Máte min. 2 roky praxi v údržbě? Máte střední vzdělání nejlépe elektrotechnického směru? Pokud ano, nabízíme vám stabilní, zajímavou práci na jednu směnu v mezinárodní společnosti sídlící v Ústí nad Orlicí.

Bližší popis pozice

  • hlavní náplní je údržba elektrických rozvodů v budovách, revize přenosného nářadí a spotřebičů
  • spolupráce s revizním technikem při provádění el. revizí na budovách a odstraňování závad z těchto revizí
  • montáž elektroinstalace uvnitř budov, nákup drobného elektromateriálu a provádění měsíčních odečtů elektroměrů
  • Požadavky

  • SOU/SŠ, obor elektro
  • vyhláška 50/78 Sb. §6 (nebo vyhláška dle zákona č. 250/2021 Sb.)
  • praxe v oboru minimálně rok
  • řidičský průkaz sk. B
  • časová flexibilita
  • Pracovní podmínky

  • roční bonus
  • penzijní připojištění
  • dovolená navíc
  • jednosměnný provoz
  • a další
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz