Naše návnady

Projektový vedoucí

Pardubický kraj | 15.04.2024 [101544]
Máte minimálně SŠ a bohaté zkušenosti z projektového vedení? Domluvíte se plynule anglicky? Pokud ano, nabízíme Vám lukrativní pracovní pozici na pozici Projektového vedoucího ve společnosti sídlící v Chocni.

Bližší popis pozice

  • Projektové vedení nových projektů od fáze žádosti o nabídku po předání do série
  • Projektové vedení modifikací změn
  • Zodpovědnost za kapitálové náklady
  • Koordinace speciálních zařízení od fáze žádosti o nabídku po předání do provozu
  • Vedení speciálních projektů pro závod
  • Koordinace a řízení materiálových testování
  • Požadavky

  • SŠ vzdělání, VŠ výhodou
  • praxe min. 3 roky na obdobné pozici
  • AJ na úrovni B2, plynulý projev
  • znalost projektového vedení
  • asertivita, schopnost umět se prosadit a zároveň vystupovat diplomaticky výhodou
  • znalosti z automotiv a automatizace výhodou
  • Pracovní podmínky

  • dobré motivující ohodnocení
  • služební auto
  • možnost home office
  • roční odměna za podíl na hospodářském výsledku společnosti
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • peněžní bonus při narození dítěte, svatbě zaměstnance a pracovní jubilea
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • jazykové kurzy na pracovišti zdarma
  • firemní sportovní a společenské akce
  • a další
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Hanka Paulíková

    HR hunter
    +420 777 751 102
    paulikova@spinware.cz