Naše návnady

Vedoucí projektu

Praha | 15.04.2024 [101553]
Máte VŠ vzdělání technického směru a zkušenosti z vedením velkých technických projektů? Pokud ano, nabízíme Vám velmi zajímavou pracovní pozici vedoucího projektu s místem výkonu práce v Praze či Ústí nad Labem. Ozvěte se nám!

Bližší popis pozice

  • Samostatné vedení technologických EPC projektů (EPC = Engineering, Procurement, Construction)
  • Aktivní spolupráce při získávání nových obchodních příležitostí
  • Vedení celého obchodního případu se zákazníkem od první nabídky přes podpis kontraktu, realizaci a předání zákazníkovi
  • Zodpovědnost za technické řešení a komerční výsledky projektu
  • Komunikace a jednání se zákazníky a subdodavateli
  • Zodpovědnost za přípravu a dodržování časového harmonogramu projektu
  • Příprava reportingu a měsíčních zpráv projektu
  • Požadavky

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Praktická zkušenost ve vedení velkých technologických projektů
  • Znalost MS Office, MS Project
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost jiného cizího jazyka výhodou
  • Pracovní podmínky

  • Zajímavé a perspektivní pracovní uplatnění i na zahraničních projektech
  • Balíček benefitů - 5 týdnů dovolené, Multisportkarta, stravenky 120 CZK s možností stravování v sídle společnosti, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodnění mobilní tarify i pro rodinné příslušníky, slevy u obchodních partnerů
  • Možnost kariérního růstu
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz