Naše návnady

C# Developer

Brno | 05.12.2023 [101573]
Jseš začínající nebo zkušený vývojář a ovládáš C#? Rád bys ses podílel na finálním návrhu produktu a měl možnost flexibilní pracovní doby? Menší dynamická IT společnost se sídlem v Brně aktuálně hledá C# Developera. Možná seš to právě Ty! Ozvi se nám a dozvíš se více jak o velmi zajímavém mzdovém hodnocení, tak zaměstnaneckých benefitech.

Bližší popis pozice

  • Budeš se věnovat front endu i back endu
  • Budeš se věnovat vývoji webových aplikací
  • Budeš se podílet na finálním návrhu
  • Budeš součástí malého agilního týmu
  • Požadavky

  • Zkušenosti na poli vývoje
  • Zápal pro věc, vývoj Tě baví
  • Ovládáš vývoj v C#
  • Angličtina výhodou
  • Skvěle si rozumíš s .NET nebo ASP.NET
  • Pracovní podmínky

  • Dáme Ti svobodu v práci a pokusíme se Ti vyjít maximálně vstříc ? flexibilní pracovní doba, remote spolupráce i dovolená navíc je u nás standard
  • Káva na pracovišti zdarma
  • Příspěvěk na volnočasové aktivity
  • Firemní akce
  • a další
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Hanka Paulíková

    HR hunter
    +420 777 751 102
    paulikova@spinware.cz