Naše návnady

Full-stack java developer

Brno | 05.12.2023 [101574]
Jste zkušený vývojář Java a chcete mít kontrolu nad celým procesem? Záleží Vám na kvalitě týmu, pracovního prostředí a nastavení pracovních podmínek. Menší ale progresivní a úspěšná IT společnost sídlící v Brně aktuálně hledá Full-stack java developera. Možná jste to právě Vy! Ozvěte se nám!

Bližší popis pozice

  • vývoj Java řešení pro naše zákazníky
  • vývoj nové funkcionality
  • používání technologií relačních databází
  • práce na webových aplikacích
  • spoluúčast při analýze a tvorbě nových řešení
  • Požadavky

  • zkušenosti s vývojem java aplikací
  • zkušenosti s vývojem front endu i back endu
  • ochota učit se nové frameworky
  • angličtina na komuinkativní úrovni výhodou
  • Pracovní podmínky

  • super tým
  • motivující finanční ohodnocení
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • firemní notebook, mobil
  • vzdělávání a školení
  • 5 týdnů dovolené
  • a další
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Hanka Paulíková

    HR hunter
    +420 777 751 102
    paulikova@spinware.cz