Naše návnady

Vedoucí směny

Olomoucký kraj | 15.04.2024 [101622]
Nabízíme jedinečnou příležitost pro ambiciózního kandidáta/kandidátku stát se klíčovým hráčem v naší technologické operaci! Připojte se k našemu týmu a převezměte odpovědnost za směnu, kde budete mít možnost ovlivnit každodenní chod a úspěch naší společnosti.Přijměte výzvu a staňte se klíčovým členem našeho týmu! Jsme připraveni ocenit vaše schopnosti a nabídnout vám prostor pro osobní a profesní růst. Začněte s námi vytvářet úspěšné příběhy. Těšíme se na vaši žádost!

Bližší popis pozice

  • Řízení směny a zpracování plánu
  • Řízení údržby technologického zařízení
  • Vedení kolektivu pracovníků specializujících se na údržbu přidělené technologie
  • Dohled nad dodržováním norem, kvality a environmentálních standardů
  • Požadavky

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, nejlépe v technickém oboru
  • Praxe na vedoucí pozici výhodou
  • Technické dovednosti
  • Organizační schopnosti, rozhodovací schopnosti, odolnost vůči stresu
  • Pracovní podmínky

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Zaměstnanecké benefity
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz