Naše návnady

Kontrolor

Kraj Vysočina | 15.04.2024 [101625]
Přijmi výzvu a stan se klíčovým členem našeho týmu, který se zaměřuje na kontrolu kvality materiálů, subdodávek, dílů a výrobků. Tvá práce bude zahrnovat provádění důkladných kontrolních činností a zajišťování kvality našich produktů dle stanovených standardů. Pokud jsi ambiciózní jedinec, který hledá výzvu a chce se podílet na tvorbě kvalitních výrobků v moderním prostředí, připoj se k nám a buď součástí naší úspěšné společnosti!

Bližší popis pozice

  • Provádění kontrolních činností kvality materiálů, subdodávek, dílů a výrobků
  • Zodpovědnost za předepsané zkoušky výrobků v souladu s vlastní kvalifikací
  • Zpracování dokumentů a protokolů z provedených a předepsaných zkoušek
  • Spolupráce s výrobním a obchodním oddělením společnosti
  • Požadavky

  • Minimálně 2 roky praxe v oboru
  • Znalost strojírenské technologie a výrobních procesů
  • Zkušenost s prácou na PC, zejména s MS Excel
  • Platný řidičský průkaz skupiny B
  • Odpovědnost a vynikající komunikační schopnosti
  • Schopnost samostatného řešení problémů
  • Znalost provádění NDT zkoušek, případně držitel certifikátů VT a PT, výhodou
  • Pracovní podmínky

  • Zajímavou práci v dynamickém prostředí
  • Možnost profesního růstu a rozvoje
  • Možnost zvyšování kvalifikace a osobního rozvoje
  • Odpovídající mzdové ohodnocení a motivační benefity, včetně náborového příspěvku
  • Příspěvek na dojíždění a závodní stravování
  • Možnost příspěvku na penzijní nebo životní pojištění
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz